• WAŻNY KOMUNIKAT!

• Uwaga!!!

Prosimy przyprowadzać dzieci do przedszkola do godziny 8.00 ponieważ o 8.15 drzwi są zamykane ze względów bezpieczeństwa i organizacji pracy przedszkola.

• ZEBRANIA ORGANIZACYJNE!

• Zebrania organizacyjne odbędą się według harmonogramu:

Gr.I - środa 6 września godzina 16.00

Gr.II - wtorek 5 września godzina 16.00

Gr.III - czwartek 7 września godzina 15.30

Gr.IV - czwartek 7 września godzina 16.30

Gr.V - wtorek 5 września godzina 16.00

Gr.VI - poniedziałek 4 września godzina 16.00

Na zebraniach przekazane zostaną najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania naszego przedszkola w roku szkolnym 2023/2024. Prosimy o obowiązkowe przybycie !!!

• Ważna informacja!

• !!!WAŻNA INFORMACJA!!!

Drodzy Rodzice od dnia 1 września wjazd do przedszkola będzie już dostępny od strony osiedla

( dojazd tylko od strony ZUS, ponieważ dalsza część ulicy jest nadal w remoncie).

Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Patrycja Dudek

• Witamy przedszkole!!!

• Szanowni Państwo!

Za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny.

1 września oczekujemy przyjścia naszych wychowanków, którzy kontynuują edukację w naszym przedszkolu, ale także tych, którzy po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy powrócą w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło zapraszamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Przedszkole będzie czynne od godziny 6:30 do godziny 16:30.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci do Przedszkola w godzinach od 6:30 do 8:00, oraz odbieranie do godziny 16:30

Wszystkie dzieci przynoszą w worku tekstylnym podpisanym bezpieczne obuwie zamienne, bieliznę na zmianę na wypadek niespodziewanej przygody. Najmłodsze dzieci 2,5-3letnie mogą zabrać ze sobą wyjątkowo maskotkę.

Wszystkie niezbędne informacje zostaną przekazane na zebraniach organizacyjnych, o terminach ich odbycia poinformujemy Państwa niebawem.

Wszystkim Dzieciom życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, dużo uśmiechu, wspaniałych zabaw i ciekawych zajęć.

Rodzicom życzymy, aby Wasze dzieci codziennie zaskakiwały Was nowymi osiągnięciami i sukcesami.

Całą społeczność przedszkolną obowiązuje dobry humor.