• Ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu.

• Dzieci z naszego przedszkola nie nudzą się w ferie. Kolejną niespodzianką  była wizyta  pana Łukasza Bagińskiego, który odwiedził przedszkolaki w ramach realizowanego Projektu Edukacyjnego „Mały Miś W Świecie Wielkiej Literatury”. Nasz Gość czytał dzieciom książkę Wojciecha Grajkowskigo pt.” Zęby”. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowieści o Poli i jej ząbkach. Po wysłuchaniu  opowieści chętnie zadawały pytania i opowiadały o swoich doświadczeniach dotyczących zębów i wizyt u dentysty. To było bardzo miłe i pouczające spotkanie.

• Walentynki,walentynki dla chłopczyka i dziewczynki...

• W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki.  Dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu.

Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami. Poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Dodatkową atrakcją tego dnia był przepyszny , walentynkowy podwieczorek.

Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!

• Wspaniała zabawa w naszym przedszkolu!!!

• W dniu 11.02.2024r. odbył się  Dzień otwarty w naszym przedszkolu, podczas którego dzieci i ich rodzice mieli okazję do zapoznania się  z wyposażeniem sal , gdzie uczestniczyli w zabawach integracyjnych, muzycznych, ruchowych i plastycznych. Wszystkich przybyłych gości serdecznie powitała Pani dyrektor i zaprosiła do odkrywania różnych niespodzianek w salach przedszkolnych.

Ten Dzień  przepełniony był mnóstwem atrakcji. Dzieci miały okazję poznać wszystkie sale przedszkolne gdzie odbywały się różnorodne aktywności m.in. eksperymenty, zabawy taneczne, szachy, zabawy logopedyczne, ścieżki sensoryczne i wiele innych. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte przez cały personel przedszkola, jak również przez naszych wychowanków z najstarszych grup.

Podczas zabaw dzieci rozwijały zainteresowania związane z językiem angielskim, jak również związane z informatyką np. w czasie zabaw na tablicy interaktywnej. Dzieci uczestniczyły w zabawach dowolnych podczas których poznawały rówieśników. Pani dyrektor i nauczycielki chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez rodziców. Każdy przyszły przedszkolak wyszedł z balonikiem, słodkim upominkiem oraz dużym uśmiechem.

Bardzo się cieszymy, że dzieci przyszły tak licznie i fantastycznie się bawiły.

Czekamy na Was i liczymy, że szybko dołączycie do w naszej małej wspólnoty przedszkolnej.

Rekrutację rozpoczynamy 26 lutego 2024r.

Wnioski oraz regulamin rekrutacji będzie dostępny na tablicy ogłoszeń w przedszkolu oraz na  stronie internetowej już niebawem.

Zachęcamy do obejrzenia  nowego spotu naszej placówki:

• Śniadanie- Chleb pszenno -żytni masłem, polędwicą, sałatą i pomidorem, herbata z cytryną (mąka pszenna, mleko, jaja)
        Obiad- Zupa jarzynowa z ziemniakami, makaron z sosem mięsnym, kompot owocowy (mąka pszenna, mleko, jaja, seler
        Podwieczorek- Jogurt truskawkowy- wyrób przedszkolny (mleko)
      • Śniadanie- Bułka z masłem i dżemem truskawkowym, kakao/ herbata (mąka pszenna, soja, mleko, jaja)
        Obiad- Zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet siekany (z drobiu), surówka warzywna, woda z sokiem (mleko, seler
        Podwieczorek- Chrupki kukurydziane
      • Święto Pracy
      • Śniadanie- Chleb z masłem, serem żółtym i papryką, herbata z cytryną (mąka pszenna, mleko, jaja)
        Obiad- Krupnik z kaszy z ziemniakami, naleśniki z dżemem , lemoniada (mąka pszenna, mleko, jaja, seler)
        Podwieczorek- Mus owocowy
      • Święto Konstytucji