• Dzień Kobiet

• 8 marca to wyjątkowe święto dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.

W naszym przedszkolu w piątek 8 marca odbyła się uroczystość właśnie z tej okazji . Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Dzieci z grupy 6 – latków przygotowały wspaniały występ. Motylki ze szczególnym zaangażowaniem starały się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym –pięknie tańczyli, śpiewali i recytowali dla wszystkich kobiet w przedszkolu. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały przepiękne kwiaty od chłopców.

Zaraz po obiedzie dzieci wystąpiły po raz kolejny tego dnia tym razem przed licznie zgromadzonymi rodzicami. Po części oficjalnej chłopcy wręczyli wszystkim mamom bukiety kwiatów.

Cały dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku. Uśmiechnięte buzie świadczyły o miło spędzonym czasie.

• Drodzy Rodzice rusza rekrutacja!!!

• Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy, że  od dnia 26 lutego rusza rekrutacja dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Informacje na temat rekrutacji:

- rozpocznie się 26 lutego 2024r. o godzinie 8:00

- zakończy się 11 marca 2024r. o godzinie 15:00

Dokumenty potrzebne do zapisu dziecka będą do pobrania w przedszkolu jak również na stronie internetowej przedszkola w zakładce:o przedszkolu -  dokumenty przedszkola.

Przypominamy Rodzicom składającym wnioski rekrutacyjne do przedszkola o konieczności dostarczenia do placówki wypełnionych załączników. Brak załącznika jest równoznaczny z brakiem naliczenia punktów za spełnianie danego kryterium.

• Śniadanie- Chleb pszenno -żytni masłem, polędwicą, sałatą i pomidorem, herbata z cytryną (mąka pszenna, mleko, jaja)
        Obiad- Zupa jarzynowa z ziemniakami, makaron z sosem mięsnym, kompot owocowy (mąka pszenna, mleko, jaja, seler
        Podwieczorek- Jogurt truskawkowy- wyrób przedszkolny (mleko)
      • Śniadanie- Bułka z masłem i dżemem truskawkowym, kakao/ herbata (mąka pszenna, soja, mleko, jaja)